Pieprasīt citātu
Latviešu
897435RPMD15-2415SFW attēlsRECOM Power
RPMD15-2415SFW
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
30+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RPMD15-2415SFW
  • Apraksts
    DC/DC CONVERTER 15V 15W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    15V
  • Spriegums - ieeja (min)
    9.5V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    36V
  • Tips
    Enclosed
  • Izmērs / Izmēri
    4.92" L x 2.27" W x 0.97" H (125.0mm x 57.6mm x 24.5mm)
  • Sērija
    POWERLINE Power Modules
  • Jauda (vatos)
    15W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    RPMD152415SFW
  • Darbības temperatūra
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    DIN Rail
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Efektivitāte
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    1A