Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > DC DC pārveidotāji > RPM20-4815DFW
Pieprasīt citātu
Latviešu
1514838RPM20-4815DFW attēlsRECOM Power
RPM20-4815DFW
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RPM20-4815DFW
  • Apraksts
    DC/DC CONVERTER +/-15V 20W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
    -15V
  • Spriegums - izlaide 1
    15V
  • Spriegums - ieeja (min)
    18V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    75V
  • Tips
    Enclosed
  • Izmērs / Izmēri
    4.92" L x 2.27" W x 0.97" H (125.0mm x 57.6mm x 24.5mm)
  • Sērija
    POWERLINE Power Modules
  • Jauda (vatos)
    20W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    RPM204815DFW
  • Darbības temperatūra
  • Rezultātu skaits
    2
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Efektivitāte
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    667mA, 667mA