Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > DC DC pārveidotāji > RP20-4815DFR
Pieprasīt citātu
Latviešu
1971093RP20-4815DFR attēlsRECOM Power
RP20-4815DFR
  • Daļas numurs
    RP20-4815DFR
  • Apraksts
    DC DC CONVERTER +/-15V 20W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
    -15V
  • Spriegums - izlaide 1
    15V
  • Spriegums - Izolācija
    1.6kV
  • Spriegums - ieeja (min)
    18V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    75V
  • Tips
    Isolated Module
  • Izmērs / Izmēri
    2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
  • Sērija
    POWERLINE RP20-FR
  • Jauda (vatos)
    20W
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    6-DIP Module
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 79°C
  • Rezultātu skaits
    2
  • Montāžas tips
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    OCP, OVP, SCP, UVLO
  • Efektivitāte
    89%
  • Detalizēts apraksts
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 667mA, 667mA 18V - 75V Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    667mA, 667mA