Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > DC DC pārveidotāji > RP15-1212DF
Pieprasīt citātu
Latviešu
803406RP15-1212DF attēlsRECOM Power
RP15-1212DF
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
9+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RP15-1212DF
  • Apraksts
    DC DC CONVERTER +/-12V 15W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
    -12V
  • Spriegums - izlaide 1
    12V
  • Spriegums - Izolācija
    1.6kV
  • Spriegums - ieeja (min)
    9V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    18V
  • Tips
    Isolated Module
  • Izmērs / Izmēri
    2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
  • Sērija
    POWERLINE RP15-F
  • Jauda (vatos)
    15W
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    6-DIP Module
  • Citi vārdi
    RP151212DF
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Rezultātu skaits
    2
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    OCP, OVP, SCP
  • Efektivitāte
    86%
  • Detalizēts apraksts
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 9V - 18V Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    625mA, 625mA
  • Pieteikumi
    ITE (Commercial)
RP15-1212DF/P
RP15-1212DF/P
Apraksts: DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Ražotāji: RECOM Power
RP15-1212SA/P
RP15-1212SA/P
Ražotāji: RECOM Power
RP15-1212DF/N
RP15-1212DF/N
RP15-1212DF/P-HC
RP15-1212DF/P-HC