Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > DC DC pārveidotāji > RH-241509D
Pieprasīt citātu
Latviešu
1829413RH-241509D attēlsRECOM Power
RH-241509D
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
25+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RH-241509D
  • Apraksts
    DC DC CONVERTER 15V -9V 1W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
    -9V
  • Spriegums - izlaide 1
    15V
  • Spriegums - Izolācija
    3kV
  • Spriegums - ieeja (min)
    21.6V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    26.4V
  • Tips
    Isolated Module
  • Izmērs / Izmēri
    0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.6mm x 6.0mm x 10.2mm)
  • Sērija
    ECONOLINE RH
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    7-SIP Module, 5 Leads
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 90°C
  • Rezultātu skaits
    2
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    SCP
  • Efektivitāte
    84%
  • Detalizēts apraksts
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 33mA, 56mA 21.6V - 26.4V Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    33mA, 56mA