Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > DC DC pārveidotāji > REM10-2405SW/A
Pieprasīt citātu
Latviešu
1468476REM10-2405SW/A attēlsRECOM Power
REM10-2405SW/A
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    REM10-2405SW/A
  • Apraksts
    DC DC CONVERTER 5V 10W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    5V
  • Spriegums - Izolācija
    5.0kV
  • Spriegums - ieeja (min)
    9V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    36V
  • Tips
    Isolated Module
  • Izmērs / Izmēri
    1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
  • Sērija
    MEDLINE REM10
  • Jauda (vatos)
    10W
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    24-DIP Module, 5 Leads
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO
  • Efektivitāte
    84%
  • Detalizēts apraksts
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 2A 9V - 36V Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    2A