Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > REDIN120-24
Pieprasīt citātu
Latviešu
1108668REDIN120-24 attēlsRECOM Power
REDIN120-24
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    REDIN120-24
  • Apraksts
    AC/DC CONVERTER 24V 120W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    24V
  • Spriegums - Izolācija
    3kV
  • Spriegums - ievade
    85 ~ 264 VAC
  • Tips
    Enclosed
  • Izmērs / Izmēri
    4.51" L x 1.30" W x 4.90" H (114.5mm x 33.0mm x 124.4mm)
  • Sērija
    POWERLINE REDIN120
  • Jauda (vatos)
    120W
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 70°C (With Derating)
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    DIN Rail
  • Obligātā minimālā slodze
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Adjustable Output, DC Input Capable, IP20, Load Sharing, PFC, Universal Input
  • Efektivitāte
    91.5%
  • Detalizēts apraksts
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 5A 85 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    5A