Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > DC DC pārveidotāji > REC6-0505DRW/R10/A/X1
Pieprasīt citātu
Latviešu
1909203REC6-0505DRW/R10/A/X1 attēlsRECOM Power
REC6-0505DRW/R10/A/X1
  • Daļas numurs
    REC6-0505DRW/R10/A/X1
  • Apraksts
    DC DC CONVERTER +/-5V 6W
  • Spriegums - izeja 2
    -5V
  • Spriegums - izlaide 1
    5V
  • Spriegums - Izolācija
    10kV
  • Spriegums - ieeja (min)
    4.5V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    9V
  • Izmērs / Izmēri
    1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
  • Sērija
    ECONOLINE REC6/R
  • Jauda (vatos)
    6W
  • Iepakojums / lieta
    24-DIP Module, 7 Leads
  • Citi vārdi
    REC60505DRW/R10/A/X1
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 75°C
  • Rezultātu skaits
    2
  • Iespējas
    SCP, UVLO
  • Efektivitāte
    77%
  • Detalizēts apraksts
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 500mA, 500mA 4.5V - 9V Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    500mA, 500mA