Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > DC DC pārveidotāji > REC3.5-1209DRW/R10/A/CTRL
Pieprasīt citātu
Latviešu
6611406REC3.5-1209DRW/R10/A/CTRL attēlsRECOM Power
REC3.5-1209DRW/R10/A/CTRL
Noliktavā
15+
  • Daļas numurs
    REC3.5-1209DRW/R10/A/CTRL
  • Apraksts
    DC DC CONVERTER +/-9V 3.5W
  • Spriegums - izeja 2
    -9V
  • Spriegums - izlaide 1
    9V
  • Spriegums - Izolācija
    10kV
  • Spriegums - ieeja (min)
    9V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    18V
  • Izmērs / Izmēri
    1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
  • Sērija
    ECONOLINE REC3.5/R
  • Jauda (vatos)
    3.5W
  • Iepakojums / lieta
    24-DIP Module, 7 Leads
  • Citi vārdi
    REC3.51209DRW/R10/A/CTRL
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Rezultātu skaits
    2
  • Iespējas
    Remote On/Off, SCP
  • Efektivitāte
    81%
  • Detalizēts apraksts
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 9V -9V 194mA, 194mA 9V - 18V Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    194mA, 194mA
  • Kontroles funkcijas
    Enable, Active Low
  • Pieteikumi
    ITE (Commercial), Medical
REC3.5-1209DRW/R10/A
REC3.5-1209DRW/R10/A
Apraksts: DC DC CONVERTER +/-9V 3.5W