Pieprasīt citātu
Latviešu
5984233RACM65-48S/OF-ST attēlsRECOM Power
RACM65-48S/OF-ST
  • Daļas numurs
    RACM65-48S/OF-ST
  • Apraksts
    CONV AC/DC 65W 85-264VIN 48VOUT
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    48V
  • Spriegums - Izolācija
    4kV
  • Spriegums - ievade
    85 ~ 264 VAC
  • Tips
    Open Frame
  • Izmērs / Izmēri
    3.00" L x 2.00" W x 1.04" H (76.2mm x 50.8mm x 26.5mm)
  • Sērija
    RACM65
  • Jauda (vatos)
    65W
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (With Derating)
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Obligātā minimālā slodze
    No
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Iespējas
    Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
  • Efektivitāte
    93%
  • Detalizēts apraksts
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.36A 85 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    1.36A