Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > RACM40-15S
Pieprasīt citātu
Latviešu
4783491RACM40-15S attēlsRECOM Power
RACM40-15S
  • Daļas numurs
    RACM40-15S
  • Apraksts
    CONV AC/DC 40W 85-264VIN 15VOUT
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    15V
  • Spriegums - Izolācija
    4kV
  • Spriegums - ievade
    85 ~ 264 VAC
  • Tips
    Enclosed
  • Izmērs / Izmēri
    3.60" L x 2.38" W x 1.31" H (91.4mm x 60.5mm x 33.3mm)
  • Sērija
    RACM40
  • Jauda (vatos)
    40W
  • Citi vārdi
    RACM40-15S-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (With Derating)
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Obligātā minimālā slodze
    No
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Iespējas
    Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
  • Efektivitāte
    92%
  • Detalizēts apraksts
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 2.67A 85 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    2.67A