Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > AC DC pārveidotāji > RACM18-24SER
Pieprasīt citātu
Latviešu
2648922RACM18-24SER attēlsRECOM Power
RACM18-24SER
  • Daļas numurs
    RACM18-24SER
  • Apraksts
    CONV AC/DC 18W 90-264VIN 24VOUT
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    24V
  • Spriegums - ievade
    90 ~ 264 VAC
  • Tips
    Enclosed
  • Izmērs / Izmēri
    2.09" L x 2.00" W x 0.98" H (53.0mm x 51.0mm x 25.00mm)
  • Sērija
    RACM18-ER
  • Jauda (vatos)
    18W
  • Iepakojums / lieta
    4-DIP Module
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 80°C (With Derating)
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    26 Weeks
  • Iekraušanas noteikumi
    1%
  • Line noteikumi
    1%
  • Iespējas
    IP Ratings, Universal Input
  • Efektivitāte
    86%
  • Detalizēts apraksts
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 750mA 90 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    750mA