Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > RACM150-12S
Pieprasīt citātu
Latviešu
751963RACM150-12S attēlsRECOM Power
RACM150-12S
  • Daļas numurs
    RACM150-12S
  • Apraksts
    AC/DC CONVERTER 12V 150W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    12V
  • Spriegums - Izolācija
    4kV
  • Spriegums - ievade
    85 ~ 264 VAC
  • Tips
    Enclosed
  • Izmērs / Izmēri
    4.60" L x 2.44" W x 1.94" H (116.8mm x 62.0mm x 49.2mm)
  • Sērija
    RACM150
  • Jauda (vatos)
    150W
  • Citi vārdi
    RACM15012S
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 80°C (With Derating)
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Obligātā minimālā slodze
    No
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Iespējas
    Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input
  • Efektivitāte
    91%
  • Detalizēts apraksts
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 10.8A 85 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    10.8A