Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > RACG150-48S
Pieprasīt citātu
Latviešu
6282802RACG150-48S attēlsRECOM Power
RACG150-48S
Noliktavā
50+
  • Daļas numurs
    RACG150-48S
  • Apraksts
    AC/DC CONVERTER 48V 150W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    48V
  • Spriegums - Izolācija
    3kV
  • Spriegums - ievade
    90 ~ 264 VAC
  • Tips
    Enclosed
  • Izmērs / Izmēri
    6.30" L x 3.86" W x 1.50" H (160.0mm x 98.0mm x 38.0mm)
  • Sērija
    POWERLINE RACG150
  • Jauda (vatos)
    150W
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C (With Derating)
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Obligātā minimālā slodze
    No
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Iespējas
    Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input
  • Efektivitāte
    88%
  • Detalizēts apraksts
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 90 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    3.2A