Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > LED vadītāji > RACD60-1050/OF
Pieprasīt citātu
Latviešu
4882740RACD60-1050/OF attēlsRECOM Power
RACD60-1050/OF
  • Daļas numurs
    RACD60-1050/OF
  • Apraksts
    LED DVR CC/CV AC/DC 38-54V 1.1A
  • ECAD modelis
  • Svars
    0.364 lb (165.11g)
  • Spriegums - izlaide
    38 ~ 54 V
  • Spriegums - Izolācija
    3.75kV
  • Spriegums - ieeja (min)
    90VAC
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    264VAC
  • Tips
    Constant Current
  • Topoloģija
    AC DC Converter
  • Izbeigšanās stils
    Terminal Block
  • Izmērs / Izmēri
    4.00" L x 2.00" W x 1.10" H (101.6mm x 50.8mm x 28.0mm)
  • Sērija
    LIGHTLINE RACD60
  • Vērtējumi
  • Jauda (vatos)
    60W
  • Citi vārdi
    RACD601050/OF
    RACD601050OF
  • Darbības temperatūra
    -30°C ~ 70°C
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    OCP, SCP
  • Efektivitāte
    89%
  • Pārklājums
  • Detalizēts apraksts
    1.1A 38 ~ 54 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    1.1A