Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > LED vadītāji > RACD04-350
Pieprasīt citātu
Latviešu
3526236RACD04-350 attēlsRECOM Power
RACD04-350
  • Daļas numurs
    RACD04-350
  • Apraksts
    LED DRIVER CC AC/DC 3-12V 350MA
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izlaide
    3 ~ 12 V
  • Spriegums - Izolācija
    3.75kV
  • Spriegums - ieeja (min)
    90VAC
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    264VAC
  • Tips
    Constant Current
  • Topoloģija
    AC DC Converter
  • Izbeigšanās stils
    Wire Leads
  • Izmērs / Izmēri
    1.50" L x 1.06" W x 0.83" H (38.0mm x 27.0mm x 21.0mm)
  • Sērija
    LIGHTLINE RACD04
  • Vērtējumi
    IP65
  • Jauda (vatos)
    4W
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 50°C
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Iespējas
    OCP, OTP, SCP
  • Efektivitāte
    77%
  • Pārklājums
  • Detalizēts apraksts
    350mA 3 ~ 12 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    350mA