Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > AC DC pārveidotāji > RAC60-09SB
Pieprasīt citātu
Latviešu
1690542RAC60-09SB attēlsRECOM Power
RAC60-09SB
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    RAC60-09SB
  • Apraksts
    CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
  • ECAD modelis
  • Svars
    0.684 lb (310.26g)
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    9V
  • Spriegums - ievade
    85 V ~ 265 VAC
  • Tips
    Enclosed
  • Izmērs / Izmēri
    4.29" L x 2.30" W x 1.20" H (109.0mm x 58.5mm x 30.5mm)
  • Sērija
    POWERLINE RAC60-B
  • Jauda (vatos)
    60W
  • Iepakojums / lieta
    6-DIP Module
  • Citi vārdi
    RAC6009SB
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 70°C (With Derating)
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Iekraušanas noteikumi
    ±1%
  • Line noteikumi
    ±1%
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    SCP
  • Efektivitāte
    84%
  • Detalizēts apraksts
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 9V 6.6A 85 V ~ 265 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    6.6A