Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > RAC20-24SA-ST
Pieprasīt citātu
Latviešu
2101249RAC20-24SA-ST attēlsRECOM Power
RAC20-24SA-ST
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    RAC20-24SA-ST
  • Apraksts
    AC/DC CONVERTER 24V 20W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    24V
  • Spriegums - Izolācija
    3kV
  • Spriegums - ievade
    90 ~ 264 VAC
  • Tips
    Enclosed
  • Izmērs / Izmēri
    4.41" L x 2.51" W x 1.08" H (111.9mm x 63.7mm x 27.5mm)
  • Sērija
    POWERLINE RAC20-A
  • Jauda (vatos)
    20W
  • Citi vārdi
    RAC2024SAST
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 70°C (With Derating)
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Obligātā minimālā slodze
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    DC Input Capable, Universal Input
  • Efektivitāte
    84%
  • Detalizēts apraksts
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 840mA 90 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    840mA