Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > RAC20-05SA-ST
Pieprasīt citātu
Latviešu
6595490RAC20-05SA-ST attēlsRECOM Power
RAC20-05SA-ST
  • Daļas numurs
    RAC20-05SA-ST
  • Apraksts
    AC/DC CONVERTER 5V 20W
  • Spriegums - izlaide 1
    5V
  • Spriegums - Izolācija
    3kV
  • Spriegums - ievade
    90 ~ 264 VAC
  • Izmērs / Izmēri
    4.41" L x 2.51" W x 1.08" H (111.9mm x 63.7mm x 27.5mm)
  • Sērija
    POWERLINE RAC20-A
  • Jauda (vatos)
    20W
  • Citi vārdi
    RAC2005SAST
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 70°C (With Derating)
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Obligātā minimālā slodze
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Iespējas
    DC Input Capable, Universal Input
  • Efektivitāte
    79%
  • Detalizēts apraksts
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 4A 90 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    4A