Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > RAC05-24SA-ST
Pieprasīt citātu
Latviešu
3791500RAC05-24SA-ST attēlsRECOM Power
RAC05-24SA-ST
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RAC05-24SA-ST
  • Apraksts
    AC/DC CONVERTER 24V 5W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    24V
  • Spriegums - Izolācija
    3kV
  • Spriegums - ievade
    90 ~ 264 VAC
  • Tips
    Enclosed
  • Izmērs / Izmēri
    3.78" L x 2.12" W x 0.83" H (96.0mm x 53.9mm x 21.0mm)
  • Sērija
    POWERLINE RAC05-A
  • Jauda (vatos)
    5W
  • Citi vārdi
    RAC0524SAST
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 70°C (With Derating)
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    DIN Rail
  • Obligātā minimālā slodze
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    DC Input Capable, Universal Input
  • Efektivitāte
    71%
  • Detalizēts apraksts
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 200mA 90 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    200mA