Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > DC DC pārveidotāji > R24P05D/P/R6.4
Pieprasīt citātu
Latviešu
3719573R24P05D/P/R6.4 attēlsRECOM Power
R24P05D/P/R6.4
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
25+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    R24P05D/P/R6.4
  • Apraksts
    DC DC CONVERTER +/-5V 1W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
    -5V
  • Spriegums - izlaide 1
    5V
  • Spriegums - Izolācija
    6.4kV
  • Spriegums - ieeja (min)
    21.6V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    26.4V
  • Tips
    Isolated Module
  • Izmērs / Izmēri
    0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
  • Sērija
    ECONOLINE RxxPxx/R
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    7-SIP Module, 5 Leads
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Rezultātu skaits
    2
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    SCP
  • Efektivitāte
    82%
  • Detalizēts apraksts
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 200mA, 200mA 21.6V - 26.4V Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    200mA, 200mA