Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > DC DC pārveidotāji > R1S12-3.312-R
Pieprasīt citātu
Latviešu
R1S12-3.312-R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    R1S12-3.312-R
  • Apraksts
    DC DC CONVERTER 12V 1W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    12V
  • Spriegums - Izolācija
    1kV
  • Spriegums - ieeja (min)
    3V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    3.6V
  • Tips
    Isolated Module
  • Izmērs / Izmēri
    0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
  • Sērija
    ECONOLINE R1S
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    12-SMD Module, 10 Leads
  • Citi vārdi
    R1S123.312R
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 100°C
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    SCP
  • Efektivitāte
    80%
  • Detalizēts apraksts
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 3V - 3.6V Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    84mA