Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > DC DC pārveidotāji > R0.25S-053.3/H-R
Pieprasīt citātu
Latviešu
4827354R0.25S-053.3/H-R attēlsRECOM Power
R0.25S-053.3/H-R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    R0.25S-053.3/H-R
  • Apraksts
    DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    3.3V
  • Spriegums - Izolācija
    3kV
  • Spriegums - ieeja (min)
    4.5V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    5.5V
  • Tips
    Isolated Module
  • Izmērs / Izmēri
    0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
  • Sērija
    ECONOLINE R0.25S
  • Jauda (vatos)
    250mW
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    8-SMD Module, 5 Leads
  • Citi vārdi
    R0.25S053.3/HR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 100°C
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    SCP
  • Efektivitāte
    60 ~ 70%
  • Detalizēts apraksts
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 76mA 4.5V - 5.5V Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    76mA