Mājas > Produkti > Aparatūra, stiprinājumi, aksesuāri > Valdes starplikas, standoffs > 9118-75-SS
Pieprasīt citātu
Latviešu
34246709118-75-SS attēlsRAF
9118-75-SS
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    9118-75-SS
  • Apraksts
    ROUND SPACER SS 1-1/2"
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • ECAD modelis
  • Tips
    Round Spacer
  • Threaded / Nemodināti
    Unthreaded
  • Sērija
  • Skrūve, Vītnes izmērs
  • Pārklājums
  • Citi vārdi
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Materiāls
    Stainless Steel
  • Ražotāja standarta svina laiks
    7 Weeks
  • Garums - kopumā
    1.500" (38.10mm) 1 1/2"
  • Dzimums
    Female, Female
  • Iespējas
  • Diametrs - Ārpus
    1.500" (38.10mm) 1 1/2"
  • Diametrs - iekšpusē
    0.750" (19.05mm) 3/4"
  • Detalizēts apraksts
    Round Spacer Unthreaded Stainless Steel 1.500" (38.10mm) 1 1/2"
  • Krāsa
  • Starp padomes augstumu
    1.500" (38.10mm) 1 1/2"