Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Rotējošie potenciometri, reostati > KB2541S28
Pieprasīt citātu
Latviešu
4469817KB2541S28 attēlsPrecision Electronic Components Ltd.
KB2541S28
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    KB2541S28
  • Apraksts
    POT 250K OHM 2W CARBON R-LOG
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšanās stils
    Solder Lug
  • Temperatūras koeficients
  • Konusveida
    Reverse Logarithmic
  • Izmērs - ķermenis
    Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm)
  • Sērija
    K
  • Rotācija
    314°
  • Pretestības materiāls
    Carbon
  • Pretestība (ohm)
    250k
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Turnu skaits
    1
  • Bandu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Ražotāja standarta svina laiks
    5 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    250k Ohm 1 Gang Reverse Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug
  • Buksēšanas vītne
    3/8-32
  • Iebūvēts slēdzis
    None
  • Korekcijas veids
    User Defined
  • Izpildes tips
    Slotted
  • Pievadu garums
    0.875" (22.23mm)
  • Piedziņas diametrs
    0.249" (6.32mm)