Pieprasīt citātu
Latviešu
OF70FH2OG
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    OF70FH2OG
  • Apraksts
    FACEPLATE SNGL GANG
  • ECAD modelis
  • Platums
    2.756" (70.00mm)
  • Tips
    Faceplate
  • Stils
    Single Gang
  • Sērija
  • Ostas virziens
    Angled/Sloped
  • Ostu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
  • Materiāls
    PVC
  • Garums
    4.500" (114.30mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Lietošanai ar / saistītajiem produktiem
    Mini-Com® Series (Flat, Sloped, Sloped Recessed or Blank)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    2 Port Faceplate Gray Single Gang
  • Dziļums
    0.752" (19.10mm)