Pieprasīt citātu
Latviešu
1630060UP0460100L attēlsPanasonic
UP0460100L
  • Daļas numurs
    UP0460100L
  • Apraksts
    TRANS NPN/PNP 50V 0.1A SSMINI6
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - savācēja emisijas sadalījums (maksimālais)
    50V
  • Vce Piesātinājums (Max) @ Ib, Ic
    300mV @ 10mA, 100mA / 500mV @ 10mA, 100mA
  • Tranzistora tips
    NPN, PNP
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SSMINI6-F1
  • Sērija
  • Jauda - maks
    125mW
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Iepakojums / lieta
    SOT-563, SOT-666
  • Citi vārdi
    UP0460100LDKR
  • Darbības temperatūra
    125°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekvence - pāreja
    150MHz, 80MHz