Mājas > Produkti > Releji > Jaudas releji, vairāk nekā 2 ampēri > SP4-P-DC12V
Pieprasīt citātu
Latviešu
2637241SP4-P-DC12V attēlsPanasonic
SP4-P-DC12V
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SP4-P-DC12V
  • Apraksts
    RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 12V
  • ECAD modelis
  • Ieslēgšanas spriegums (maksimālais)
    8.4 VDC
  • Izslēgt spriegumu (min)
    1.2 VDC
  • Izbeigšanās stils
    PC Pin
  • Pārslēgšanas spriegums
    250VAC, 30VDC - Max
  • Sērija
    SP
  • Atbrīvošanas laiks
    20ms
  • Releju tips
    General Purpose
  • Iepakojums
    Tube
  • Citi vārdi
    SP4-P-DC12V-ND
    SP4PDC12V
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 60°C
  • Vadīt laiku
    30ms
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 12VDC Coil Through Hole
  • Kontaktpersonas reitings (pašreizējais)
    10A
  • Kontaktmateriāls
    Silver Tin Oxide (AgSnO)
  • Saziņas veidlapa
    4PDT (4 Form C)
  • Spoles spriegums
    12VDC
  • Spole tipa
    Non Latching
  • Spoles pretestība
    480 Ohms
  • Spoles spēks
    300 mW
  • Spole strāva
    25.0mA