Mājas > Produkti > Releji > Jaudas releji, vairāk nekā 2 ampēri > SFY4-DC18V
Pieprasīt citātu
Latviešu
2080925SFY4-DC18V attēlsPanasonic
SFY4-DC18V
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SFY4-DC18V
  • Apraksts
    RELAY SAFETY 6PST 6A 18V
  • ECAD modelis
  • Ieslēgšanas spriegums (maksimālais)
    13.5 VDC
  • Izslēgt spriegumu (min)
    2.7 VDC
  • Izbeigšanās stils
    PC Pin
  • Pārslēgšanas spriegums
    250VAC, 30VDC - Max
  • Sērija
    SF-Y
  • Atbrīvošanas laiks
    10ms
  • Releju tips
    Safety
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    SFY4-DC18V-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 70°C
  • Vadīt laiku
    20ms
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    Safety Relay 6PST-4NO/2NC (4 Form A, 2 Form B) 18VDC Coil Through Hole
  • Kontaktpersonas reitings (pašreizējais)
    6A
  • Kontaktmateriāls
    Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
  • Saziņas veidlapa
    6PST-4NO/2NC (4 Form A, 2 Form B)
  • Spoles spriegums
    18VDC
  • Spole tipa
    Non Latching
  • Spoles pretestība
    483 Ohms
  • Spoles spēks
    670 mW
  • Spole strāva
    37.0mA