Mājas > Produkti > Releji > Jaudas releji, vairāk nekā 2 ampēri > SF2D-DC24V
Pieprasīt citātu
Latviešu
1125853SF2D-DC24V attēlsPanasonic
SF2D-DC24V
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SF2D-DC24V
  • Apraksts
    RELAY SAFETY 4PST 6A 24V
  • ECAD modelis
  • Ieslēgšanas spriegums (maksimālais)
    14.4 VDC
  • Izslēgt spriegumu (min)
    2.4 VDC
  • Izbeigšanās stils
    PC Pin
  • Pārslēgšanas spriegums
    440VAC, 30VDC - Max
  • Sērija
    SF2D
  • Atbrīvošanas laiks
    7ms
  • Releju tips
    Safety
  • Iepakojums
    Tray
  • Citi vārdi
    SF2DDC24V
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 70°C
  • Vadīt laiku
    17ms
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    Safety Relay 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B) 24VDC Coil Through Hole
  • Kontaktpersonas reitings (pašreizējais)
    6A
  • Kontaktmateriāls
    Silver Tin Oxide (AgSnO)
  • Saziņas veidlapa
    4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B)
  • Spoles spriegums
    24VDC
  • Spole tipa
    Non Latching
  • Spoles pretestība
    1.15 kOhms
  • Spoles spēks
    500 mW
  • Spole strāva
    20.8mA