Mājas > Produkti > Sensori, devēji > Tuvuma sensori > RX-LS200-P
Pieprasīt citātu
Latviešu
1315337RX-LS200-P attēlsPanasonic
RX-LS200-P
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RX-LS200-P
  • Apraksts
    SENSOR PROX PNP 50-200MM 12-24V
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    12 V ~ 24 V
  • Izbeigšanās stils
    Cable with Connector
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
  • Sensora tips
    Infrared
  • Sensorēšanas attālums
    1.969" ~ 7.874" (50mm ~ 200mm)
  • Reakcijas biežums
  • Iepakojums / lieta
    Module
  • Izvades veids
    PNP-NO, 3-Wire
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 60°C
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - ķermenis
    Zinc Die-Cast
  • Ražotāja standarta svina laiks
    7 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
    IP67
  • Rādītājs
    LED
  • Detalizēts apraksts
    Infrared Proximity Sensor 1.969" ~ 7.874" (50mm ~ 200mm) IP67 Module