Pieprasīt citātu
Latviešu
MCDHT3120NA1
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MCDHT3120NA1
  • Apraksts
    SERVO DRIVER 30A 120V LOAD
  • ECAD modelis
  • Svars
    3.6 lbs (1.6kg)
  • Vatrums - slodze
    750W
  • Spriegums - piegāde
    100 ~ 120VAC
  • Spriegums - slodze
    120 V
  • Tips
    Module
  • Sērija
    MINAS A5N
  • Citi vārdi
    MCDHT3120NA1-ND
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 55°C
  • Motora skaits
    1
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Motora tips
    Servo
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Saskarne
    RS-232, RS-485, USB
  • Lietošanai ar / saistītajiem produktiem
    MINAS A5 Series
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    Servo AC 100 ~ 120VAC Supply 30A 120 V Load
  • Pašreizējais - izlaide
    30A