Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > MAZS2200ML
Pieprasīt citātu
Latviešu
6902880MAZS2200ML attēlsPanasonic
MAZS2200ML
  • Daļas numurs
    MAZS2200ML
  • Apraksts
    DIODE ZENER 22V 150MW SSMINI2
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    22V
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1V @ 10mA
  • Tolerance
    ±3%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SSMini2-F1
  • Sērija
  • Jauda - maks
    150mW
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    SC-79, SOD-523
  • Citi vārdi
    MAZS2200MLCT
    MAZS220CT
    MAZS220CT-ND
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedance (max) (zzt)
    80 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    Zener Diode 22V 150mW ±3% Surface Mount SSMini2-F1
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    50nA @ 17V