Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - masīvi > MAZM068HGL
Pieprasīt citātu
Latviešu
1084538MAZM068HGL attēlsPanasonic
MAZM068HGL
  • Daļas numurs
    MAZM068HGL
  • Apraksts
    DIODE ZENER ARRAY 6.8V SSMINI5
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    6.8V
  • Tolerance
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SSMini5-F3
  • Sērija
  • Jauda - maks
    150mW
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    SOT-665
  • Citi vārdi
    MAZM068HGLTR
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedance (max) (zzt)
    30 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    Zener Diode Array 2 Pair Common Anode 6.8V 150mW SSMini5-F3
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    100nA @ 4V