Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > MAZ8180GML
Pieprasīt citātu
Latviešu
5691659MAZ8180GML attēlsPanasonic
MAZ8180GML
  • Daļas numurs
    MAZ8180GML
  • Apraksts
    DIODE ZENER 18V 150MW SMINI2
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    18V
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1V @ 10mA
  • Tolerance
    ±6%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMini2-F3
  • Sērija
  • Jauda - maks
    150mW
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    SC-90, SOD-323F
  • Citi vārdi
    MAZ8180GMLTR
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedance (max) (zzt)
    60 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    Zener Diode 18V 150mW ±6% Surface Mount SMini2-F3
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    50nA @ 13V