Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - taisngrieži - vieni > MA2J73200L
Pieprasīt citātu
Latviešu
5063485MA2J73200L attēlsPanasonic
MA2J73200L
  • Daļas numurs
    MA2J73200L
  • Apraksts
    DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SMINI2
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1V @ 30mA
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    30V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMini2-F1
  • Ātrums
    Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed