Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - taisngrieži - vieni > MA2J11200L
Pieprasīt citātu
Latviešu
5056831MA2J11200L attēlsPanasonic
MA2J11200L
  • Daļas numurs
    MA2J11200L
  • Apraksts
    DIODE GEN PURP 40V 200MA SMINI2
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1.1V @ 200mA
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    40V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMini2-F1
  • Ātrums
    Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed