Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - taisngrieži - vieni > MA27E0200L
Pieprasīt citātu
Latviešu
1623002MA27E0200L attēlsPanasonic
MA27E0200L
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MA27E0200L
  • Apraksts
    DIODE SCHOTTKY 20V 35MA SSSMINI2
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1V @ 35mA
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    20V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SSSMini2-F2
  • Ātrums
    Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2-SMD, Flat Lead
  • Citi vārdi
    MA27E0200LTR
  • Darba temperatūra - savienojums
    125°C (Max)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diode tips
    Schottky
  • Detalizēts apraksts
    Diode Schottky 20V 35mA (DC) Surface Mount SSSMini2-F2
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    200nA @ 15V
  • Pašreizējais - vidējais labojums (Io)
    35mA (DC)
  • Ietilpība @ Vr, F
    1.2pF @ 0V, 1MHz