Mājas > Produkti > Motori, solenoīdi, vadītāju plates / moduļi > Motori - AC, DC > M91Z60SV4LS
Pieprasīt citātu
Latviešu
M91Z60SV4LS
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    M91Z60SV4LS
  • Apraksts
    MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W