Mājas > Produkti > Releji > Jaudas releji, vairāk nekā 2 ampēri > JW2ASN-DC48V
Pieprasīt citātu
Latviešu
1630200JW2ASN-DC48V attēlsPanasonic
JW2ASN-DC48V
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    JW2ASN-DC48V
  • Apraksts
    RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 48V
  • ECAD modelis
  • Ieslēgšanas spriegums (maksimālais)
    33.6 VDC
  • Izslēgt spriegumu (min)
    4.8 VDC
  • Izbeigšanās stils
    PC Pin
  • Pārslēgšanas spriegums
    250VAC, 30VDC - Max
  • Sērija
    JW
  • Atbrīvošanas laiks
    5ms
  • Releju tips
    General Purpose
  • Iepakojums
    Tray
  • Citi vārdi
    JW2ASN-DC48V-ND
    JW2ASNDC48V
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 60°C
  • Vadīt laiku
    15ms
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Sealed - Fully
  • Detalizēts apraksts
    General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 48VDC Coil Through Hole
  • Kontaktpersonas reitings (pašreizējais)
    5A
  • Kontaktmateriāls
    Silver Nickel (AgNi)
  • Saziņas veidlapa
    DPST-NO (2 Form A)
  • Spoles spriegums
    48VDC
  • Spole tipa
    Non Latching
  • Spoles pretestība
    4.4 kOhms
  • Spoles spēks
    530 mW
  • Spole strāva
    11.0mA