Mājas > Produkti > Releji > Jaudas releji, vairāk nekā 2 ampēri > JS1A-12V-F
Pieprasīt citātu
Latviešu
2771183JS1A-12V-F attēlsPanasonic
JS1A-12V-F
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    JS1A-12V-F
  • Apraksts
    RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
  • ECAD modelis
  • Ieslēgšanas spriegums (maksimālais)
    8.4 VDC
  • Izslēgt spriegumu (min)
    1.2 VDC
  • Izbeigšanās stils
    PC Pin
  • Pārslēgšanas spriegums
    250VAC, 100VDC - Max
  • Sērija
    JS
  • Atbrīvošanas laiks
    10ms
  • Releju tips
    General Purpose
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    JS1A-12V-F-ND
    JS1A12VF
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 70°C
  • Vadīt laiku
    10ms
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Sealed - Fully
  • Detalizēts apraksts
    General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
  • Kontaktpersonas reitings (pašreizējais)
    10A
  • Kontaktmateriāls
    Silver Tin Oxide (AgSnO)
  • Saziņas veidlapa
    SPST-NO (1 Form A)
  • Spoles spriegums
    12VDC
  • Spole tipa
    Non Latching
  • Spoles pretestība
    400 Ohms
  • Spoles spēks
    360 mW
  • Spole strāva
    30.0mA
JS1A-5V
JS1A-5V
Apraksts: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 5V