Mājas > Produkti > Releji > Jaudas releji, vairāk nekā 2 ampēri > JC2AJ-DC48V
Pieprasīt citātu
Latviešu
6188751JC2AJ-DC48V attēlsPanasonic
JC2AJ-DC48V
  • Daļas numurs
    JC2AJ-DC48V
  • Apraksts
    RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 48V
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Ieslēgšanas spriegums (maksimālais)
    38.4 VDC
  • Izslēgt spriegumu (min)
    4.8 VDC
  • Izbeigšanās stils
    PC Pin
  • Pārslēgšanas spriegums
    250VAC - Max
  • Sērija
    JC
  • Atbrīvošanas laiks
    2ms
  • Releju tips
    General Purpose
  • Iepakojums
    Bulk
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 60°C
  • Vadīt laiku
    15ms
  • Montāžas tips
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 48VDC Coil Through Hole
  • Kontaktpersonas reitings (pašreizējais)
    10A
  • Kontaktmateriāls
    Silver Alloy
  • Saziņas veidlapa
    DPST-NO (2 Form A)
  • Spoles spriegums
    48VDC
  • Spole tipa
    Non Latching
  • Spoles pretestība
    2.3 kOhms
  • Spoles spēks
    1 W
  • Spole strāva
    20.8mA