Mājas > Produkti > Releji > Jaudas releji, vairāk nekā 2 ampēri > JC1AF-S-DC18V
Pieprasīt citātu
Latviešu
5010129JC1AF-S-DC18V attēlsPanasonic
JC1AF-S-DC18V
  • Daļas numurs
    JC1AF-S-DC18V
  • Apraksts
    RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 18V
  • ECAD modelis
  • Ieslēgšanas spriegums (maksimālais)
    14.4 VDC
  • Izslēgt spriegumu (min)
    1.8 VDC
  • Izbeigšanās stils
    Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
  • Pārslēgšanas spriegums
    250VAC - Max
  • Sērija
    JC
  • Atbrīvošanas laiks
    2ms
  • Releju tips
    General Purpose
  • Iepakojums
    Bulk
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 60°C
  • Vadīt laiku
    15ms
  • Montāžas tips
    Socketable
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 18VDC Coil Socketable
  • Kontaktpersonas reitings (pašreizējais)
    15A
  • Kontaktmateriāls
    Silver Alloy
  • Saziņas veidlapa
    SPST-NO (1 Form A)
  • Spoles spriegums
    18VDC
  • Spole tipa
    Non Latching
  • Spoles pretestība
    360 Ohms
  • Spoles spēks
    900 mW
  • Spole strāva
    50.0mA