Mājas > Produkti > Releji > Jaudas releji, vairāk nekā 2 ampēri > JC1AF-B-DC12V
Pieprasīt citātu
Latviešu
365226JC1AF-B-DC12V attēlsPanasonic
JC1AF-B-DC12V
  • Daļas numurs
    JC1AF-B-DC12V
  • Apraksts
    RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 12V
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Ieslēgšanas spriegums (maksimālais)
    9.6 VDC
  • Izslēgt spriegumu (min)
    1.2 VDC
  • Izbeigšanās stils
    PC Pin
  • Pārslēgšanas spriegums
    250VAC - Max
  • Sērija
    JC
  • Atbrīvošanas laiks
    2ms
  • Releju tips
    General Purpose
  • Iepakojums
    Bulk
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 60°C
  • Vadīt laiku
    15ms
  • Montāžas tips
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
  • Kontaktpersonas reitings (pašreizējais)
    15A
  • Kontaktmateriāls
    Silver Alloy
  • Saziņas veidlapa
    SPST-NO (1 Form A)
  • Spoles spriegums
    12VDC
  • Spole tipa
    Non Latching
  • Spoles pretestība
    160 Ohms
  • Spoles spēks
    900 mW
  • Spole strāva
    75.0mA