Mājas > Produkti > Releji > Jaudas releji, vairāk nekā 2 ampēri > HP2-AC115V
Pieprasīt citātu
Latviešu
HP2-AC115V
  • Daļas numurs
    HP2-AC115V
  • Apraksts
    RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 115V
  • ECAD modelis
  • Ieslēgšanas spriegums (maksimālais)
    92 VAC
  • Izslēgt spriegumu (min)
    34.5 VAC
  • Izbeigšanās stils
    Plug In, Quick Connect - 0.205" (5.2mm)
  • Pārslēgšanas spriegums
    250VAC - Nom
  • Sērija
    HP
  • Atbrīvošanas laiks
    25ms
  • Releju tips
    General Purpose
  • Iepakojums
    Bulk
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 40°C
  • Vadīt laiku
    25ms
  • Montāžas tips
    Socketable
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 115VAC Coil Socketable
  • Kontaktpersonas reitings (pašreizējais)
    10A
  • Kontaktmateriāls
    Silver (Ag)
  • Saziņas veidlapa
    DPDT (2 Form C)
  • Spoles spriegums
    115VAC
  • Spole tipa
    Non Latching
  • Spoles spēks
    2.1 VA
  • Spole strāva
    18.0mA