Mājas > Produkti > Releji > Jaudas releji, vairāk nekā 2 ampēri > HJ2-DC12V
Pieprasīt citātu
Latviešu
2852986HJ2-DC12V attēlsPanasonic
HJ2-DC12V
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    HJ2-DC12V
  • Apraksts
    RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Ieslēgšanas spriegums (maksimālais)
    9.6 VDC
  • Izslēgt spriegumu (min)
    1.2 VDC
  • Izbeigšanās stils
    Plug In
  • Pārslēgšanas spriegums
    250VAC, 125VDC - Max
  • Sērija
    HJ
  • Atbrīvošanas laiks
    20ms
  • Releju tips
    General Purpose
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    HJ2DC12V
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 70°C
  • Vadīt laiku
    20ms
  • Montāžas tips
    Socketable
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Socketable
  • Kontaktpersonas reitings (pašreizējais)
    7A
  • Kontaktmateriāls
    Silver (Ag)
  • Saziņas veidlapa
    DPDT (2 Form C)
  • Spoles spriegums
    12VDC
  • Spole tipa
    Non Latching
  • Spoles pretestība
    160 Ohms
  • Spoles spēks
    900 mW
  • Spole strāva
    75.0mA