Mājas > Produkti > Releji > Jaudas releji, vairāk nekā 2 ampēri > HC4E-PL-DC12V
Pieprasīt citātu
Latviešu
HC4E-PL-DC12V
  • Daļas numurs
    HC4E-PL-DC12V
  • Apraksts
    RELAY GEN PURP 4PDT 12VDC
  • Detalizēts apraksts
    Relay Coil
HC4ED-H-AC100V
HC4ED-H-AC100V
Apraksts: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 250V