Mājas > Produkti > Filtri > EMI / RFI filtri (LC, RC tīkli) > EZA-ST33AAAJ
Pieprasīt citātu
Latviešu
1899634EZA-ST33AAAJ attēlsPanasonic
EZA-ST33AAAJ
  • Daļas numurs
    EZA-ST33AAAJ
  • Apraksts
    FILTER RC(PI) 100 OHM/100PF SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Vērtības
    R = 100 Ohms, C = 100pF
  • Tips
    Low Pass
  • Tehnoloģija
    RC (Pi)
  • Izmērs / Izmēri
    0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm)
  • Sērija
    EZAST
  • Izturība - kanāls (Ohms)
    100
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1608 (4021 Metric), Concave
  • Citi vārdi
    EZAST33AAAJ
    PST33TR
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Kanālu skaits
    4
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums
    0.033" (0.85mm)
  • Filtrēt pasūtījumu
    4th
  • ESD aizsardzība
    No
  • Detalizēts apraksts
    RC (Pi) EMI Filter 4th Order Low Pass 4 Channel R = 100 Ohms, C = 100pF 1608 (4021 Metric), Concave