Mājas > Produkti > Rezistori > Rezistoru tīkli, masīvi > EXB-2HV752JV
Pieprasīt citātu
Latviešu
5783434EXB-2HV752JV attēlsPanasonic
EXB-2HV752JV
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    EXB-2HV752JV
  • Apraksts
    RES ARRAY 8 RES 7.5K OHM 1506
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1506
  • Izmērs / Izmēri
    0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm)
  • Sērija
    EXB
  • Rezistors-attiecība-Drift
  • Rezistoru atbilstības koeficients
  • Pretestība (ohm)
    7.5k
  • Jauda par elementu
    62.5mW
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1506, Convex, Long Side Terminals
  • Citi vārdi
    EXB2HV752JV
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Rezistoru skaits
    8
  • Pins skaits
    16
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    13 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.022" (0.55mm)
  • Detalizēts apraksts
    7.5k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals