Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - Varistors, MOVs > ERZ-E11B751CS
Pieprasīt citātu
Latviešu
ERZ-E11B751CS
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ERZ-E11B751CS
  • Apraksts
    VARISTOR 750V 5KA DISC 14MM
  • ECAD modelis
  • Varistor Voltage (Typ)
    750V
  • Varistora spriegums (min)
    675V
  • Varistora spriegums (maksimālais)
    825V
  • Sērija
    ZNR®
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Disc 14mm
  • Citi vārdi
    ERZE11B751CS
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Shēmu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimālais DC Volts
    615V
  • Maksimālais maiņstrāvas volts
    460V
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Enerģija
    210J
  • Detalizēts apraksts
    750V 5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
  • Pašreizējais - pārspriegums
    5kA
  • Jauda @ Frekvence
    280pF @ 1kHz